Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Valtra Unlimited customised tractor chameleon colours

Valtra Unlimited

Váš traktor šitý na mieru

Unlimited riešenia

Valtra Unlimited customised tractor municipality 5th generation

VALTRA Unlimited: VY MÁTE ÚLOHU. MY NÁJDEME SPÔSOB, AKO JU SPLNÍME.

Prečo kupovať päť traktorov, keď jeden stroj zvládne všetko? S riešeniami na mieru od Valtra Unlimited bude váš traktor skutočným viacúčelovým vozidlom. Je vyrobený podľa vami zadaných špecifikácií s dizajnom, pohodlím a funkciami, ktoré potrebujete pre prácu v akomkoľvek prostredí.

Toto je vaše viacúčelové vozidlo

Traktor je perfektný stroj pre komunálne práce, údržbu letísk, obranné účely a samozrejme aj poľnohospodárstvo – len ho musíme urobiť perfektným pre vás. Či už ide o náradie, ktoré vám uľahčí prácu, špeciálnu farebnú schému pre špeciálne úlohy, kožený volant a sedadlá alebo len chcete popustiť uzdu svojej kreativite, Valtra Unlimited zaistí splnenie všetkých vašich potrieb.

Doplnky a výbava dostupné od Unlimited Studio zahŕňajú špeciálny lak, prídavné svetlá, stereo systémy, zámky zapaľovania s detektorom alkoholu, centrálne mazanie a mnoho ďalšieho.

The Unlimited príbeh

Koncept Valtra Unlimited sa zrodil z našej túžby poskytnúť čo najlepší zákaznícky zážitok tým, že ponúkne úplné riešenie pre každodennú prácu, dokonalý traktor presne podľa vašich potrieb.

Štúdio začalo svoju prácu v roku 2013 a odvtedy záujem o riešenia na mieru neustále rastie a rastie.

Komunálny sektor

Osobitné predpisy komunálnej techniky vyžadujú osobitné vlastnosti. Vo Valtra Unlimited Studio môžete svoj stroj vybaviť špeciálnou farebnou schémou, bezpečnostnými farbami a svetlami, výstražnými značkami a ďalšími bezpečnostnými prvkami.

Údržba letísk

Traktor môže ľahko nahradiť nákladné autá na letiskách vďaka jeho všestrannosti a vhodnosti pre letiskové aplikácie a rozsiahle pracovné plochy. So správnymi nástrojmi, ako sú pluhy, zametacie frézy a kosačky, môže byť váš Unlimited traktor využívaný po celý rok.

Traktory Unlimited pri údržbe letísk

Valtra Customer testimonial: Case Finavia Halli Airport

Sektor obrany

Vďaka individuálne zvoleným funkciám, extrémnej manévrovateľnosti a výkonnej ťažnej a nosnej kapacite môžu traktory a vybavenie Valtra Unlimited nahradiť iné vozidlá.

Služby

Connect, Care a Go

Úplný pokoj. Vo vašich rukách.

Veríme v bezproblémové spojenie medzi našimi zákazníkmi, predajcami, strojmi a továrňou Valtra. Po pripojení si môžete vybrať požadované servisné a záručné balíčky, ktoré budú spĺňať vaše očakávania a požiadavky. Postaráme sa o vás, aby ste sa mohli venovať svojmu podnikaniu.

Čítať viac o Connect, Care a Go

Dodávka dielov a odborné znalosti

Naša rozsiahla sieť partnerov a kvalifikovaní odborníci Valtra zaručujú, že váš traktor Unlimited je vyrobený a vybavený podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti.

Záruka

Na váš traktor na mieru sa vzťahuje naša záruka. Valtra tiež dodáva všetky potrebné servisné a náhradné diely.

Servis a podpora pre celý balík

Keď sa rozhodnete pre Valtra Unlimited, poznáme váš traktor od pneumatiky po strechu a vieme vám poskytnúť servis a podporu.

AGCO Finance

Ako spoľahlivý a skúsený poskytovateľ finančných riešení v oblasti poľnohospodárstva ponúkame flexibilné a individuálne možnosti financovania.