Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Valtra Guide tractor technology solutions

Valtra Guide

Precízne poľnohospodárstvo
zjednodušené na maximum

Objednať testovaciu jazdu

NECHAJTE RIADENIE NA VÁŠ TRAKTOR

Valtra Guide prináša mnoho výhod od úspory nákladov a času až po ľahšiu pracovnú záťaž a lepšie využitie poľnohospodárskej pôdy. Všetko závisí od presnej a konzistentnej jazdy v každej oblasti, pre všetku vašu prácu.

Valtra Guide vám to uľahčuje

Ovládajte Valtra Guide pomocou 9” dotykovej obrazovky SmartTouch. Valtra Guide využíva GPS navádzanie na riadenie vášho traktora za vás, pričom presne vedie traktor po celej dĺžke poľa bez toho, aby ste sa museli dotýkať volantu. Presne sleduje trajektóriu a zefektívňuje každú dĺžku a otočenie. Znižuje tak presahy a maximalizuje obrábanú plochu aj na úvrati a na okrajoch poľa. Či už sadíte, oriete, postrekujete alebo zbierate úrodu, Valtra Guide vám šetrí čas, palivo a peniaze.

Pracujte rozumne. Viac si užívajte život.

S presným riadením sa váš pracovný čas skráti, ušetríte náklady na palivo a získate viac voľného času. Pretože vďaka menšiemu prekrývaniu miniete menej osiva, hnojiva a pesticídov a zároveň zvýšite svoje výnosy. To prispeje k tomu, že vaše podnikanie bude ziskovejšie s menším úsilím a poskytne vám vyššiu návratnosť vašej investície. Budete tiež menej unavený, pretože sa nemusíte sústrediť na riadenie.

Valtra Guide je k dispozícii s najlepším výberom prijímačov a korekčných signálov na trhu a umožňuje vám vybrať si úroveň presnosti, ktorú potrebujete, od submetrovej po centimetrovú úroveň. Aktualizujte presnosť svojho systému kedykoľvek zakúpením odblokovacieho kódu od AGCO Parts.

VAŠE VÝHODY

Stiahnite si príručku pre rýchly štart

Stiahnuť

WAYLINE ASSISTANT

Využite Valtra Guide na maximum

Trasový asistent Wayline Assistant je teraz k dispozícii pre série G, N, T a S! S touto novou funkciou bude používanie Valtra Guide ešte jednoduchšie: poskytuje vám možnosť vytvoriť niekoľko trasových línií stlačením tlačidla na základe hraníc vášho poľa.

Wayline Assistant pridáva k existujúcim typom traťových liniek typy Segmented Wayline a Single Contour.

Ako používať Wayline Assistant

Prečítajte si viac o technológiách Valtra

Späť