Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Valtra T Series tractor technology

Technológie

Prevezmite plnú kontrolu nad svojím traktorom Valtra

Objednať testovaciu jazdu
Čo je Smart Farming?

Preskúmajte riešenia Valtra

Nechajte svoj traktor Valtra robiť ťažkú prácu.

Vďaka našim pokročilým technológiám je možné zautomatizovať nudné manuálne úlohy. Jediným stlačením tlačidla môžete plne ovládať svoj traktor a náradie. Vaša práca bude presnejšia, produktívnejšia a ziskovejšia – s menšou námahou.

Všetky inteligentné funkcie možno ovládať z lakťovej opierky SmartTouch niekoľkými ťuknutiami alebo posunutiami. A všetko funguje s presnosťou GPS navádzania, takže prácu zvládnete za každých podmienok.

Technologické riešenia Valtra sú dostupné pre traktory série G, N, T a S.

SmartTouch - Jednoduchšie ako váš smartfón

Valtra SmartTouch prináša jednoduchosť pre vaše prsty – doslova. Kombinuje 9” dotykový displej s prehľadne usporiadanými tlačidlami, multifunkčnú páku, hydraulický joystick a pohodlnú lakťovú opierku. Je jednoduchý, dobre usporiadaný a skutočne ľahko použiteľný a poskytuje vám úplnú kontrolu nad všetkými funkciami inteligentného poľnohospodárstva.

Zistiť viac

Valtra Guide

Precízne poľnohospodárstvo – zjednodušené na maximum

Valtra Guide je naše riešenie automatického navádzania, ktoré bolo vyvinuté na základe skutočnej spätnej väzby od používateľov. Chceli sme sa uistiť, že nahrávanie a konfigurácia trasových línií a hraníc sú také jednoduché, ako sa len dá. Valtra Guide je vaším spoločníkom, ak chcete pracovať efektívnejšie a získať viac zo svojich polí a zároveň sa menej starať o prekrývanie alebo otáčanie na úvrati.

Valtra Guide používa GPS navádzanie na riadenie vášho traktora za vás. Automatické riadenie presne sleduje traťové čiary a znižuje prekrytia, čím šetrí váš čas, palivo a peniaze. Pretože sa nemusíte sústrediť na riadenie, budete sa môcť sústrediť na svoje náradie, pracovať dlhšie, pokryť väčšiu plochu a stále byť uvoľnení.

Čítať viac

ISOBUS

Inteligentné ovládanie. Jednoduché pripojenie.

S Valtra SmartTouch a ISOBUS môžete pracovať s akýmkoľvek náradím kompatibilným s ISOBUS od akéhokoľvek výrobcu. SmartTouch vám umožňuje rýchlo a jednoducho pripojiť náradie a navyše vám poskytuje vysokú úroveň kontroly, ktorú si vyžaduje presné poľnohospodárstvo. Norma ISOBUS (ISO 11783) to umožňuje. Lakťová opierka SmartTouch funguje ako ISOBUS terminál. Keď zadáte príkaz, vaše náradie dostane správu okamžite. ISOBUS tiež vyrába kompatibilné náradie „Plug and Play“, takže keď pripojíte náradie k traktoru Valtra, všetky relevantné údaje o stroji sa okamžite nahrajú do terminálu.

Nie je potrebné mať viacero obrazoviek

Používanie terminálu SmartTouch ako terminálu ISOBUS znamená, že nepotrebujete drahú samostatnú obrazovku pre každé jednotlivé náradie. To šetrí čas a peniaze a navyše udržiava vašu kabínu prehľadnú. Navyše jednoduchým zapojením ISOBUS konektora náradia do zadnej časti traktora sa všetky informácie načítajú do terminálu SmartTouch – žiadne ďalšie káble, žiadne ďalšie držiaky a žiadne ďalšie namáhanie.

Vždy správne nastavenie

SmartTouch vám poskytuje plnú kontrolu nad vaším náradím kompatibilným s ISOBUS, čo umožňuje správne nastavenie všetkých parametrov úlohy podľa presných máp pre každé pole.

Valtra Section Control

Automatická presnosť. Lepšie výnosy.

Pomocou Section Control je váš traktor a vaše náradie presne a automaticky ovládané tak, aby do každej časti poľa dodávalo optimálne množstvo osiva a hnojiva. To vám pomôže znížiť vstupné náklady, zvýšiť výnosy a maximalizovať zisky.

Vysoká presnosť s menšou námahou

Valtra Section Control 96 s Multiboom je najlepší systém riadenia sekcií na trhu. Automaticky zapína a vypína riadky a sekcie ramena, aby sa eliminovalo prekrývanie a zabránilo sa medzerám. Section Control vám poskytuje vysokú presnosť, dokonca aj pri veľkom náradí a dokonca aj pri zlej viditeľnosti. Section Control funguje so všetkým kompatibilným ISOBUS náradím, ktoré je vyrobené v súlade s normou ISO 11783, a ktoré podporuje funkciu Section Control.

Čítať viac

Variable Rate Control

Variable Rate Control je najpresnejší a najcitlivejší systém riadenia dávkovania na trhu. Systém sa ovláda pomocou 9” dotykovej obrazovky SmartTouch. Automaticky prispôsobuje aplikačné množstvo podľa vopred naplánovanej aplikačnej mapy. Na každú časť poľa aplikuje správne množstvo hnojiva alebo postreku, nie príliš veľa, ani príliš málo. Šetrí zdroje a zlepšuje kvalitu úrody a výnos.

TaskDoc

Prepojte svoju farmu a traktor bezdrôtovo

S TaskDoc® budete mať menej papierovania. Stačí začať pracovať a všetka potrebná dokumentácia sa vytvorí automaticky. Keď skončíte, dokumentácia sa bezdrôtovo prenesie do vášho systému riadenia farmy (FMS). Naplánujte si mapy s premenlivou sadzbou v kancelárii a preneste ich do svojho traktora pre zautomatizovanie práce. TaskDoc® je jednoduchý a intuitívny.

Bezpečnosť

TaskDoc automaticky zaznamenáva vaše úlohy a prenáša informácie bezdrôtovo do vášho FMS. To zaisťuje, že vaše údaje sú vždy v bezpečí.

Dostupnosť

K svojim údajom môžete pristupovať kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom FMS vo vašej kancelárii alebo systému SmartTouch vo vašom vozidle. Nech ste kdekoľvek, vždy budete vedieť, čo robiť ďalej.

Presnosť

Automatizovaná dokumentácia znamená, že vaše záznamy pre každé pole budú vždy presné, vďaka čomu nebudete mať žiadny problém s dodržiavaním predpisov.

Valtra Connect

Majte prehľad o svojom traktore

Valtra Connect je telemetrické riešenie, ktoré nepretržite zaznamenáva aktivitu traktora a polohu GPS. Dokáže zobraziť históriu a údaje v reálnom čase na vašom mobilnom zariadení a k údajom máte prístup kedykoľvek a kdekoľvek. Tieto údaje umožňujú vám a vášmu servisnému partnerovi predvídať potreby údržby a rýchlejšie reagovať na vyriešenie menších problémov a vyhnúť sa dodatočným návštevám vášho autorizovaného servisného strediska.

Valtra Connect vám tiež umožňuje spravovať váš vozový park, čo vám umožní sledovať produktivitu dodávateľov, dokončenú prácu a tiež úlohy, ktoré je ešte potrebné vykonať. Poskytuje vám informácie, ktoré potrebujete na zabezpečenie optimálnej miery využitia, zníženie nákladov a zlepšenie prevádzkyschopnosti.

ČÍTAŤ VIAC

Technologické riešenia

Technológie AGCO

Navštíviť AGCO Fuse

Vyskúšajte si to sami

Objednať testovaciu jazdu