Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Valtra Section Control

presná aplikácia precízna kontrola

Objednať testovaciu jazdu

Ušetrite vstupy a maximalizujte výnosy pomocou Section Control

Section Control 96 s Multiboom od Valtra využíva GNSS (Globálny Navigačný Satelitný Systém) a rozhranie SmartTouch na automatické zapínanie a vypínanie jednotlivých sekcií náradia ISOBUS. Ušetrite čas a peniaze minimalizovaním medzier, odstránením prekrývania a znížením množstva použitých vstupov.

Section Control 96 s Multiboom

Valtra Section Control spolupracuje s ISOBUS náradím na ovládanie až 96 jednotlivých sekcií postrekovača, sejačky, rozmetadla, riadkového kultivátora alebo akéhokoľvek iného ISOBUS náradia, ktoré má funkciu Section Control. Funkcia Multiboom umožňuje automatické ovládanie až troch samostatných ramien. To znamená, že predné aj zadné náradie možno používať súčasne. Všetko sa hladko a jednoducho ovláda z rozhrania SmartTouch.

Vaše výhody

PRECÍZNA PRESNOSŤ

Section Control 96 funguje v spojení s automatickým navádzaním Valtra Guide, ktoré je k dispozícii s presnosťou až na centimetre. Nastavenie presahu je možné jednoducho ovládať, napríklad aby sa zabezpečilo, že pri precíznom výseve posledné osivo dopadne buď presne na prvú líniu úvrate, alebo s rozstupom polovičných riadkov. Keď sa vytýči existujúca hranica poľa, režim Úvrať umožňuje obrábať vnútro poľa pred úvratom, čo má za následok menšie zhutnenie pôdy pri kultivácii a siatí.

multiboom a isobus

Multiboom umožňuje funkciu Section Control na viacerých ISOBUS náradiach až na troch ramenách, bez ohľadu na to, či sú náradia namontované vpredu alebo vzadu, alebo na oboch. Automaticky je možné zapnúť alebo vypnúť až 96 jednotlivých sekcií alebo prvkov náradia.

JEDNODUCHÉ AKO "PLUG & PLAY"

Sejacie stroje, postrekovače, rozmetadlá a riadkové kultivátory kompatibilné s ISOBUS možno ovládať pomocou Section Control 96 s Multiboom z dotykovej obrazovky lakťovej opierky SmartTouch. Jednoducho pripojte ISOBUS náradie k traktoru a všetky relevantné údaje sa prenesú. Druhú obrazovku SmartTouch Extend možno použiť aj na poskytnutie prehľadu pri práci. Rýchle a presné rozpoznávanie smeru automaticky rozpozná, keď traktor cúva.