Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

VŽDY PRIPOJENÉ K INFORMÁCIÁM O POLOHE A VÝKONE V REÁLNOM ČASE

Valtra Connect je vzdialená telemetrická služba, ktorá poskytuje prístup k dátam o vašich traktoroch a umožňuje efektívnejšiu prácu, plánovanie údržby, maximalizáciu doby prevádzkyschopnosti a zvýšenie produktivity.

Nemôžete byť všade naraz, ale so službou Valtra Connect môžete na svojich zariadeniach sledovať dáta o používaní a údržbe v reálnom čase odkiaľkoľvek.

Systém Valtra Connect je súčasťou štandardnej výbavy všetkých traktorov radu N, TS vrátane modelov Versu rady G. Je tiež k dispozícii ako voliteľné vybavenie pre modely radu HiTech 4 a modelov HiTech a Active radu G.

Vďaka vzdialenému monitorovaniu stroja vám váš predajca môže pomôcť zlepšiť prevádzkyschopnosť a efektivitu poskytovaním proaktívnej údržby a podpory.

VAŠE VÝHODY

ZOBRAZENIE STAVU CELÉHO VÁŠHO VOZOVÉHO PARKU V REÁLNOM ČASE

Po registrácii pomocou služby Connect môžete sledovať stav svojich traktorov jednotlivo alebo v rámci celého vozového parku. Sledujte, kde sa vaše traktory nachádzajú, a vďaka funkcii Geofencing budete dostávať automatické upozornenia, keď traktor vstúpi do určenej oblasti alebo ju opustí, takže budete mať čas plánovať dopredu a byť v pokoji.

Prevencia je lepšia ako liečba. Automatickým zdieľaním diagnostických dát s predajcom sa môžete vyhnúť neplánovaným prestojom a neočakávaným nákladom.

POZRITE SA NA ŠIRŠÍ ZÁBER

Postupom času si vytvoríte obrázok o pracovných návykoch svojich traktorov a identifikujte operácie a časy, kedy je možné dosiahnuť efektívnosť a zlepšenie. Logistika, počasie a únava obsluhy a nepozornosť sú bežnými príčinami doby nečinnosti. Pomocou funkcie Connect je možné určiť a zmierniť príčiny doby nečinnosti, čo šetrí čas a palivo.

PRVÝCH 5 ROKOV JE NA NÁS

Na svojom novom počítači získate zadarmo predplatné služby Connect na 5 rokov. Stačí pripojiť stroj a využiť všetky výhody.

REFERENCIE

CHCEM SA PRIPOJIŤ – AKO SA MÔŽEM PRIPOJIŤ?